| kegrtteger a întrebat:

De ce serial imi recomandati sa ma apuc Game of Thrones sau Prison Break?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Got

| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones, dar sa nu-ti faci personaje preferate laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Game of Thrones

| ChiarEu2 a răspuns:

Game of Thrones, fără doar și poate.

| Nigirishimete a răspuns:

Se merita Prison Break e un serial de nota 10, iti las un mic rezumat, Lincoln Burrows este acuzat de uciderea lui
Terrence Steadman, fratele vicepreședintei Statelor Unite ale Americii. Procurorii aduc dovezi solide care nu lasă nici o urmă de îndoială asupra identității făptașului, iar Lincoln este condamnat la moarte și este mutat în închisoarea Fox River, unde își așteaptă execuția. Fratele său, Michael Scofield, este convins de nevinovăția lui Lincoln și decide să-l salveze, concepând un plan ingenios de evadare. Pentru a pătrunde în închisoare, simulează jefuirea unei bănci. Ajuns în Fox River, Michael intră într-o cursă contra timpului în care trebuie să depășească numeroasele obstacole care stau în calea planului său. Protagoniștii sunt ajutați de avocata Veronica Donovan, care încearcă să facă lumină în cazul lui Lincoln și să descopere persoanele care se află în spatele conspirației. Eforturile ei sunt zădărnicite de acțiunile unor agenți sub acoperire care aparțin unei organizații numită Compania. Si are 5 sezoane, vizionare placuta.

| AnaMaria2005love a răspuns:

Game of Thrones.Este genial! Funda?

| cristinamnt a răspuns:

Eu zic Prison break, e un serial complex, nu poti sa ghicesti ce urmeaza.Mie mi-a placut mult

| andrei6898 a răspuns:

Ambele