| Watermelon99 a întrebat:

Salut happy de curand pe Disney Channel face reclama la serialul acela cu Sirenele de pe insula Mako care incepe nou si in reclama la un moment dat una dintre sirene se arunca in apa cu un baiat de pe pod, in timpul asta deruleaza o melodie. Ce melodie este? Stie cineva despre ce vorbesc? Multumesc dau funda happy :*

4 răspunsuri:
| paula10 a răspuns:

I Just Wanna Be, aceasta?

| Watermelon99 explică (pentru paula10):

La melodia asta mă refer https://www.youtube.com/watch?v=oS4-5soUmlE nu o găsesc toată :(

| Oana_Sebi_1994 a răspuns:

Salut, dupa cautari indelungate am gasit-o se numeste LIGHTING IN A BOTTLE cantata de The Summer Set

| Oana_Sebi_1994 a răspuns:

La asta te referi, nu?