| Alinutaaaa a întrebat:

Heiii,de cateva zile o melodie imi da batai de cap si am incercat sa o gasesc dar nimic, cum se numeste melodia din reclama pe disney la noul sezon(2) sirenele insulei mako(mako mermaids)? Parca sa zic ca sunt mai multe melodii,dar eu ma refer la melodia care incepe cand se arunca in apa Zack si inca o tipa blonda, va rooog muult

2 răspunsuri:
| Lucitu a răspuns:

Daca e de la traileru in romana atunci asta e melodia : https://www.youtube.com/watch?v=MLgXl_6NIW0

| LrDn_Georgiana_2000 a răspuns:

Eu o vreau pe prima mult de tot va roggggg