| suiramikkk a întrebat:

Salut, deci vreau sa aflu numele unui film care l-am vazut acum cativa ani dar mi-a ramas tiparit in minte, o sa va povestesc ce se intampla, cat imi amintesc, poate ma ajuta cineva.

Deci, era un grup de tineri care au dat o petrecere la marginea orasului intr-o vila luxoasa, la un moment dat se apuca sa faca farse la telefon, dar 1 numar pe care l-a apelat i tot suna inapoi si le spunea ca vine sa-i omoare pentru ca au chef de glume. Hmm... apoi pleaca toti in camere, 3 raman pe canapea la un film, suna la usa, e acel om care i taie capul celui care raspunde, apoi le taie capul si celor 2 de pe canapea si incepe sa-i "vaneze" pe toti din casa, cam asta imi amintesc printre gaanduri laughing, mai stiu o faza la final cand raman 2 ( o fata si 1 baiat ) si se arunca de la etaj in piscina sa scape de el.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

7eventy 5ive (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/7eventy-5ive-75-24064/

| suiramikkk explică (pentru faramatania):

Multumesc frumos!

| faramatania a răspuns (pentru suiramikkk):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.