| cosminnnellu a întrebat:

Salut dragi colegi in urma cu cateva zile am vizionat doua filme cu samurai respectiv shinobi si anume Rurouni Kenshin care a fost facut dupa animeul Samurai X si Shinobi un film din 2005 foarte frumos, acum as dori sa imi mai recomandati si mie alte filme de acest gen in care protagonistii sa aiba puteri sau sa aiba o poveste frumoasa si care sa merite sa iti pierzi 2 ore din viata pentru al viziona bineinteles dau funda celui care reuseste sa imi spuna macar un film de acest gen frumos.

3 răspunsuri:
| cosminnnellu explică:

Daca nu ma uitam la naruto nu aveam de unde sa stiu ce e aia shinobi urmaresc seria naruto sunt fan

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Film nu pot sa iti zic nu prea urmaresc filme de genul acesta dar iti recomant un anime excelent cu shinobi. Naruto/naruto shippuden.Si iti mai decomand si un film frumo este un fel de comedie ZombieLand

| LoveToPlay a răspuns:

Un film super frumos este shaolin soccer