| boyandme a întrebat:

Era mai demult un serial pe tvr2 cu un regat medieval cu un oracol, un imparat care era un copil si era foarte rau. Acesta ajunge in lumea noastra cu o nava spatiala car functiona cu cristale. Aveti idee cum cheama serialul?
p. s. nu e pasiuni

1 răspuns:
| Armulia a răspuns:

Se aseamana oarecum povestea cu „Game Of Thrones", si acolo exista un copil care era foarte rau si atmosfera era cat se poate de medievala, dar ma indoiesc ca ar fi Game Of Thrones deoarece este un serial cunoscut si eu cred ca tu cauti altceva mai putin cunoscut, asa e?