| boyandme a întrebat:

Era mai demult un serial pe tvr2 cu un regat medieval cu un oracol, un imparat care era un copil si era foarte rau. Acesta ajunge in lumea noastra cu o nava spatiala car functiona cu cristale. Aveti idee cum cheama serialul?

Răspuns Câştigător
| kira30 a răspuns:

Se numeste Spellbinder/O lume noua si il poti viziona pe Vplay (site legal). Sunt 2 sezoane diferite primul asemanator si aldoilea e cel despre care zici.

| boyandme explică (pentru kira30):

Iti multumesc foarte mult pentru informatie ..este exact ceea ce cautam ..mai am o problema daca ma poti ajuta. unde pot gasi subtitrarea?big grin

| kira30 a răspuns (pentru boyandme):

Subtitrare din pacate nu exista dar poti face cereri pentru asta pe site-uri de subtitrari. daca faci mai multe cereri s-ar putea sa iti raspunda.