| Sarj a întrebat:

Salut.Era odata un film cu un caine..care stiu ca la sfarsit avea de ales intre copiii pe care i-a intalnit si un clovn de la circul care scapase...imi puteti spune numele filmului? funda!

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Nu sunt sigur, dar e posibil sa te referi la filmul Mihail, caine de circ(1979). Are la baza romanul cu acelasi nume al lui Jack London. Numai ca la sfarsit cainele are de ales intre stapanii lui care l-au regasit si barbatul de care s-a atasat intre timp. Bafta!

| Sarj explică (pentru aladinbeci):

Nu...e de prin 1990 si scapa de la circ...si se ataseaza de niste copii, si la sfarsit are de ales intre ei si un circar!(clovn). mersi oricum.o zi buna!