| Stefiii87 a întrebat:

Hey...vreau sa ma uit la un film indian , stiu ca se numeste hoata de cravate dar nu gasesc nimic...imi puteti spune numele filmului in indiana sau ce limba se vb in india? big grin

3 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Hindi se vorbeste...macar un nume de actor/ actrita nu stii? e greu d e gasit pentru ca literele nu sunt ca ale noastre, in cel mai rau caz incearca pe google translator

| Stefiii87 explică (pentru Laura46):

Nu nu stiu nici un nume de actor sh pe google translator nu pot sa traduc pentru ca nu are literele din alfabetu roman

| Kenzorr a răspuns:

Cel mai usor lucru:Ce sa spun nu te uiti cauta alt cevabig grinaca vrei iti dau niste filme cool de exemplu:Lantul amintirilor