| ScarecrowFarmer a întrebat:

Era un downloader de videoclipuri care puteai downloada orice film,video cu el doar printr-un click de pe siteul pe care erai.
Am uitat cum se numea era ceva cu amp si avea o iconita cu un fulger galben si ceva rosu.
Porneai videoclipul si dadeai click pe iconita respectiva care iti aparea intr-unul dintre "barurile" din mozila, explorer etc. si videoclipul incepea sa se descarce.
Dau

3 răspunsuri:
| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Eu am atubehatcher e bun si asta
bft
sper ca te-am ajutat

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Sau real player si ala e bun k cand il instalezi la orice videoclip ai ceva sus albastru dai pe el si sedescarca

| DragosBad a răspuns:

Flash Downloader se numea.