| Bhăă_Gabytzu_1998 a întrebat:

Era un film de groaza acum la televizor care incepe cu un accident de masina cauzat de o adolescenta, care incepe sa il tot vada prin casa pe soferul pe care l-a ucis accidental.Stie cineva cum se numea?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Pe ce post? la ce ora

| Maryna78 a răspuns:

Pe ce post a fost si cand? in ce zi? ca am programul de saptamana asta.

| jacksonboy a răspuns:

da e super filmu ala, a fost pe pro tv acum cateva zile, din pacate nici eu nu stiu cum se numea dar e grozav, ti-l recomand. Daca cauti pe siteul www.protv.ro o sa-l gasesti cu siguranta. Funda? :o3

| RaluuR a răspuns:

Pe ce post?
daca ii aflii numele sa ma avertizezi si pe mine. big grin

mersi, te puup! :*