| SweetChild1 a întrebat:

Am văzut odată un film de groază. Era vorba despre o fată care și-a văzut părinți murind într-un accident cu mașina și de atunci îi era frică să meargă cu ea. Psiholoaga ei, pe nume Oprah a decis să o ducă pentru un week end într-o excursie la munte cu mașina, pentru a-și învinge temerile. Pe drum au lovit un om din greșeală. Oprah s-a dus la el și l-au primit în mașină, ca să nu cheme poliția. Omul acela era foarte ciudat, iar după ce l-au dus la destinație, s-a dovedit a fi un criminal, care a încercat să le omoare și care a mai ucis câteva persoane(nu îi arată fața pe parcursul filmului, pare astupată de o haină). Țin minte că pe Oprah a ucis-o, iar adolescenta a supraviețuit, în urma unor chinuri. Acum, faza e că nu știu cum se cheamă filmul și chiar vreau să aflu. Dau fundă celui care știe numele filmului

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-am căutat puțin, dar l-am aflat!

"Pasageri de noapte" (Penny Dreadful), 2006
http://www.port.ro/.......film_page

| SweetChild1 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc mult. Asta este filmul si l-am cautat inainte. Trebuia sa intreb pe TPU de mai mult timp.

1 răspuns: