| Strepix a întrebat:

Salut! Era un film horror cu o fetița care a murit si mama ei a aflat ca dacă se duce la un templu o poate auzi pe fiica ei in spatele ușii dar sa nu deschidă usa căci se va întâmpla ceva rău. Si ea a deschis usa si știu ca a murit si menajera ei. Nu cunosc alte detalii, știe cineva cum se numește? Si ar mai fi un film, tot horror, îmi amintesc o singura secvența si anume ca si au pus copilul mort la masa, se comportau ca si cum era viu. Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În The Other Side of the Door (2016), mama incearca sa ia legatura cu fiul ei mort

Wake Wood (2009) are un subiect asemănător, unde o mama incearca sa ia legatura cu fiica moarta

Al doilea film, vezi dacă te referi la The Boy
https://www.imdb.com/title/tt3882082/

| Sn4k3 a răspuns:

The Other Side of the Door?
Cat despre al doilea, fara mai multe detalii nu il pot gasi.

Răspuns utilizator avertizat