| Alex12345678900987654321 a întrebat:

Salut.Eu cu niste prieteni ne-am gandit sa facem filme amuzante in alb si negru(filme mute).Ce ne-ar trebui sa facem asta?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Talent nu pun in considerare, ca asta e evident ca va trebuie.
O camera video, o locatie, personaje, si un program de editare video, in rest, totul tine de cat de mult vreti voi sa faceti chestia aia.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mult talent, pricepere si de ce nu, un curs de specialitate: apoi la toate acestea, mai trebuie adaugata o baza materiala.

| T0T a răspuns:

Ceva cu care să filmați și haz.

| suntsieupetpu a răspuns:

Camera video, spatiu si ceva talent