| StefanGGXX a întrebat:

Salut.Eu am 11 ani si 1.65.Imi place mult baschetul si sunt in clasa a v-a. Vreau, eu si cu alti colegi (e doar ideea mea) sa ne facem o echipa de basket a scolii gen.Credeti ca e o idee buna si cum ar trebui sa incepem?

Răspuns Câştigător
| Dyalema a răspuns:

Bună! Este o idee foarte bună. Vorbește cu profesorul de sport sau cu directorul școlii, ei vor știi cel mai bine ce e de făcut. Baftă!

| StefanGGXX explică (pentru Dyalema):

MS de opinie. Daca nu voi gasi un raspuns mai bun o sa iti dau funda!

3 răspunsuri:
| Whiterainbow123 a răspuns:

Gen,e o idee bună.

| Whiterainbow123 a răspuns:

Eu am 6×2 ani și 1.62