| lunarwolf a întrebat:

Salut, fraților. XD

Ajutați-mă și pe mine, vă roooooog.batting eyelashes

Am văzut mai demult, nu mai știu unde, două filme și nu îmi mai amintesc cum naiba se numeau.

Descrieri?
Film 1 : Horror : Doi frați nebuni locuiau într-un oraș fantomă și aveau un hobby - să disece locuitorii sau cine venea în acel oraș și să-i bage în carcase de ceară cu chipurile lor. A venit un turist și mi se pare că și pe el au aplicat acel hobby.

Film 2 : Câțiva pasageri de la bordul unui avion au un accident și pică într-o junglă nepătrunsă de oameni. Au mai rămas câțiva pasageri în viață, printre care un copil de vrei 13-14 ani, care atunci când se scoală, vede că are pe frunte un semn, o fițoasă blondă și babă de la clasa întâi și încă câțiva.

Nu mai știu cum se numesc, dacă mă ajutați, vă dau fundă. happy

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Da, primul e "House of wax"; pentru al2-lea, daca stii numele unuia dintre actori poti sa il gasesti usor pe http://www.imdb.com

3 răspunsuri:
| sndjulian a răspuns:

Horror:house of wax
la al doilea nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cred caci casa de ceara.
2.Nu il stiu.

| littlemix a răspuns:

La film 1 mi se pare ca e Casa de ceara. L`am vazut si eu. Imi aduc aminte de ala cu par negru si lung:-ss