| RainDrop a întrebat:

Cum ar fi sa auziti la bordul unui avion:
,, Stimati pasageri, pregatiti-va pentru impact"?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Am inchis aragazul? Am facut testamentul? Am centura de siguranta pusa?laughingO sa mor pe loc sau o sa ard? Sper sa nu cadem in apaworried"

| Roxy a răspuns:

Pai nu ar fi foarte mistolaughing
Adica eu ma mers cu avionul si am avut turbulente foare mari cu respectivul avion.si am aflat ca dupa o saptamana avionul cu care am mers eu acelasi traseu aceleasi ore s-a prabusit din cauza ca era vechi avionul.straight face
Dar oricum m-as gandi la cele mai frumoase momente si cam atata.eu nu is genul de persoana care sa creada in Dumnezeu(si nu sariti aiurea pe mine deoarece e parerea mea si gata).
Dar in genraul is fff norocasa si sper pana in ultimul moment si imi pastrez calmul sa nu o speriu pe mama care de obicei doarme in avion de fricalaughing

| Anduciu a răspuns:

Cred ca sunt mai multe variante:
1.As impietri de frica.
2.As intra in panica.
3.As urma instructiunile date si m-as pregati de impact.laughing

| trabardie a răspuns:

Cred ca ar fi nasol de tot. n-as vrea sa fiu intr-un astfel de avion. dar... daca s-ar intimpla cred ca mi-as aminti ca odata cineva a pus intrebarea asta pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sunt pilot nu am cum sa aud asa ceva ,doar pasagerii nu au ce cauta la bordul avionului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sunt pilot nu am cum sa aud asa ceva, doar pasagerii nu au ce cauta la bordul avionului