| ForeignO a întrebat:

Saluthappy

Imi amintesc ca am urmarit odata un film la TV foarte interesant dar nu stiu cum se numeste.Imi amintesc ca era un film romanesc, si era vba despre o femeie care a intrat la inchisoare(cred), si muncea pe camp, si imi mai amintesc o scena : Erau alinite toate femeile (pentru ca erau doar femei acolo) si femeia (protagonista filmului) a spus ca o doare o masea si ca vrea sa mearga la cabinet cand de fapt vroia sa mearga sa vada ce facea o colega de-a lor. Cnd a ajuns in cabinet i-a explicat doctorului ce vrea de fapt sa faca si acesta n-a crezut-o, ba chiar a trantit-o pe masa si i-a scos o masea fortat (Imi amintesc ca a pronuntat si cumvantul "tarfa/curva")

Mi-a placut la nebunie filmul. Imi puteti spune cum se numeste daca stiti?happy

Multumesc

Răspuns Câştigător
| MikeRowe a răspuns:

Filmul se numeste "Binecuvantata Fii Inchisoare" am vazut numa secvente thumbs up

1 răspuns:
| MikeRowe a răspuns:

Am vazut (doar*) secvente. Ii destul de trist filmul