| LetyArob a întrebat:

happy
Imi place telenovela,, Esmeralda" si am gasit pe internet un comentariu in care spune ca Graciela moare.As vrea sa stiu de ce si daca e adevarat!
Va rog sa nu imi spuneti sa ma uit pe Youtube, deoarece mie imi place personajul si nu vreau sa vad asta!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| pisioi a răspuns:

Da moare nu stiu de ce aree o boala mi se pare si cand e pe eproape sa moara o ia adrian in brate si o duce nu stiu in gradina parca las casa mare ca acolo sau dus park.si se saruta si moare i brate lka el si atunci fatima il accepta pe adrian este pe you tube faza dac o gasesc ti-o dau funda?batting eyelashes

| Gabytza_5389 a răspuns:

Nu moare... eu asa stiu. doar emiliano... tongue