| RadoslavJ a întrebat:

Salut, îmi poate recomada cineva un serial cu genul supranatural, SF, Mistery?

Am sa enumar aici ce am văzut deja: The Vampire Diaries,The Originals, Witches of the end East, The secret circle, Supranatural, The Magicians, Teen Wolf, Lucifer, The Messnegers, Penny Dreadfull.

Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,From Dusk Till Dawn: The Series,Wynonna Earp,Under The Dome,The Tomorrow People, Star-Crossed, Scorpion, Into The Badlands, The Shannara Chronicles, Black Mirror, Damien, Second Chance

6 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Dosarele X daca ai chef de SF si mister.

| RadoslavJ explică (pentru UnBroken2016):

Ceva cu Vampiri/vraji/etc.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru RadoslavJ):

Supernatural, in afara de asta nu am mai vazut altele de genul.

| g4mma a răspuns:

True Blood
Merlin
Bitten 2014
Once upon a time
Reign
R.L. Stine's The Haunting Hour
Grimm
Buffy the Vampire Slayer 1997
Sleepy Hollow

| Gloriaaa027 a răspuns:

Pretty little liars
Gossip girl
True blood

| Kun_Denisu_2001 a răspuns:

Incearca Hellsing