| nicuuu22 a întrebat:

Salut, imi poate recomanda cineva un anime jmek gen aventura, puteri supranaturale? Am vazut : Black Clover, Naruto/boruto, one punch man, fary tail, hero academia

Răspuns Câştigător
| Adi39 a răspuns:

Iti recomand urmatoarele : Seven Deadly Sins, Hunter x Hunter, Dororo, Ushio to Tora, Ansatsu Kyoushitsu, Bleach, Bungou Stray Dogs, Hellsing, Shingeki no Kyojin, Trinity Seven. Si mai am dar cred ca ar trebui sa le vezi mai intai pe astea laughing) Succes (daca te-am ajutat dai funda?)

1 răspuns:
| LaviiAk47 a răspuns:

Tokyo ghoul, soul eater, death note, highschool of the dead ( e trist ca are putin episoade ), corpse party ( are 4 episoade dar are o poveste superba )