| Bau_Beni_1998 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva cum se numea filmu care a rulat pe disney acum veca ani
era vorba despre un baiat bogat, si unul mai putin bogat,
iar bogatu se intoarce in timp si era sarac nu il mai cunosteau preteni si etc, Si mai stiu ca era vorba de un caine gen dalmatian dar in loc de pete negre avea pete cu dolari pe el... nu stiu cum se numeste filmu si il caut de ceva timp...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te referi la "Ce-si doreste Richie Rich?" http://www.cinemagia.ro/......rich-8533/

1 răspuns: