| Al3xanndra a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de trilogii frumoase? Pe care le-ati vazut. Pana acum am vazut Twilight,Harry Potter,Lotr, Piratii din Caraibe. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In afara de Lord of the rings toate celelalte sunt mai mult de 3...

Matrix
The butterfly effect
Saw
Wrong Turn
Final destination
A nightmare on Elm street
I knwo what you did last summer
Wild Things
laughing)) majoritatea sunt putin horror, numai d-astea mi-au venit in minte, poate le vezi cu prietenii

| Al3xanndra explică (pentru Th3AbSinTh3):

M-am uitat la primele 3 din wrong turn și e nașpa. Nu că m-am speriat, dar nu mi-a plăcut. Știi cumva despre ce este vorba in viitorul film Midnight Sun? Adică se leagă de Twilight? Mersi oricum! O să ofer funda puțin mai târziu!

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Al3xanndra):

Nu stiu, nici n-am auzit...

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Trilogii sunt serii de 3 filme.
Alte serii de filme :
Fast and furious
The Hobbit
http://www.imdb.com/list/ls003554889/

| Speed99 a răspuns:

Iti pot da 2 exemple de trilogii frumoase, dar sunt total diferite de ceea ce ai mentionat in intrebare.

-Hunger Games
-The Purge

Răspuns utilizator avertizat
| Elide a răspuns:

Lotr

| FrateleTedur a răspuns:

Daca vrei carti, ai o serie foarte faina sf Jocul lui Ender. Filme sunt Star Wars, Star Trek etc. Dar iti recomand si seriale. In functie de ce iti place. Daca vrei ceva sf, horror ai Lucifer sau Supranatural sau Hannibal. Cu detectivi si politiste sunt Lie to Mie, Sherlock, Scorpion, Hawaii 5.0. sau seriile cu NCIS. Nu stiu exact ce vrei, dar ti-am dat cateva sugestii faine. Sincer, Supranatural e preferatul meu. Acum depind si de preferintele tale.