| Gicuhh a întrebat:

Imi puteti recomanda un serial in genul serialului,, Academia Asasinilor"?

3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Academia Asasinilor Constitutiei Romaniei. A fost live pe TV, Internet si prin satelit azi, ieri, alaltaieri si de ceva timp incoace. E o productie originala Netflix. L-au scos recent. Actiunea se intampla intr-un loc cunoscut din Romania si anume, Parlamentul - Casa Poporului. E foarte palpitant serialul. Recomand cu caldura. Cica, la ce rating avea serialul, s-au hotarat americanii de la Netflix sa vina in ROmania sa faca filme si aici (la costuri mai mici) si-apoi sa le vanda la suprapret.

| laSoledad a răspuns:

Au mai zis americanii de la Netflix ca vin in Romania pentru ca le plac actorii romani din Parlament, stiu ei sa se prefaca foarte bine in fata camerei.

| laSoledad a răspuns:

Cine stie, poate peste cativa ani, vom gazdui si noi Premiile Oscar la noi in tara.