| Denis123456789123456789 a întrebat:

Imi puteti spune cand o sa fie publicat primul episod din Tokyo Ghoul:Re?

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Nu știu ce surse proaste ai tu, dar nu există și nici nu sa anunțat vreo serie la Tokyo Ghoul cu acest nume...

Până acum există așa:
- Tokyo Ghoul (sezonul 1 / 12 episoade - 2014)
- Tokyo Ghoul √A (sezonul 2 / 12 episoade - 2015)
- Tokyo Ghoul: "Jack" (un singur episod OVA - 30 Septembrie 2015)
- Tokyo Ghoul: "Pinto" (un singur episod OVA - 25 Decembrie 2015)

Site-ul oficial, care găsești link spre el și de pe MAL(MyAnimeList), nu are anunțat că ar avea planuri de producție pentru încă vreun sezon sau altceva...

Iar părerea mea personală... în ciuda popularității, seria a fost și foarte mult huiduită! Imaginea celor de la Studio Pierrot ar ieși mult mai bine dacă ar abandona acest anime (părerea mea.), cred că au luat și ei deja asta în calcul! ^.^

| Denis123456789123456789 explică (pentru HandaSei):

Prin Tokyo ghoul:Re voiam sa zic Tokyo ghoul sezonul 3, poarte numele de Re, am citi pe site-uri ca va aparea, de aceea am intrebat aici daca v-a aparea.