| ErzaUzumaki a întrebat:

poate cineva sa imi spuna si mie spoilere despre tokyo ghoul:re(s3)?

Răspuns Câştigător
| YoungGuy a răspuns:

Banuiesc ca nu esti manga reader. Premiera primului episod TG :re a avut loc pe 3 aprilie, sunt un fan inrait Tokyo Ghoul iar spoilerele pe care urmeaza sa le citesti, sunt destul de mari. In primul rand, la sfarsitul sezonului 2, Kaneki pierde lupta cu Arima, Arima strapungandu-l in ochi si cap, acesta pierzandu-si memoria, in :re actiunea are loc la 2 ani dupa toate intamplarile din primele 2 sezoane. Ca personaj principal il avem pe Haise Sasaki, care este de fapt Kaneki, cu memoria stearsa, sub numele dat de Arima, acesta este un CCG [Ghoul Investigator], si totodata liderul si mentorul unui grup numit Quinx, oameni care au un kakuhou implantati in ei, acestia avand toate abilitatile unui ghoul obisnuit, ceea ce-i face diferiti e ca ei au un singur kakugan. [un singur ochi, facandu-i one-eyed ghouls], acestia putand produce un kagune. Aproape toti membrii din grupul Quinx au kakuhou setat la F2 aka The Second Frame, ceea ce le da numai 40% din toata puterea pe care un ghoul o poate produce, doar Urie Kuki, capitan al grului Quinx care are puterea de asi seta singur frame-urile, F2, F3, F4, F4 fiind 100% din toata puterea unui ghoul. La sfarsitul episodului 1, Haise are o viziune cu Kaneki, care este de fapt subconstientul lui Haise, spunandu-i sa-l accepte, exact cum s-a intamplat cu el si Rize, Haise refuzand, spunandu-i "Nu voi fi inghitit de tine". Desi memoria lui Kaneki a fost stearsa, subconstientul lui a ramas, bantuindu-l pe Haise, deoarece Haise mai mereu are un cosmar cu un baiat cu parul alb, stand intr-un scaun de tortura care tot urla "Da-mi corpul inapoi". Sper ca ti-au ajuns spoilerele. SI DA, KANEKI ISI VA RECAPATA MEMORIA, si da, cum a zis si RacPac, in capitolul 125 din manga, Kaneki o sa faca intr-adevar sex cu Touka, dar nu vor avea copii. [Touka fiind chelnerita cu par albastru rolling on the floor cum zice RacPac], si da, Orochi este Nishiki Nishio, si da Haise o va intalni pe Touka, la noua cafenea, si da Hide e viu in manga, insa in anime e dat disparut. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ErzaUzumaki explică (pentru YoungGuy):

Pentru inceput nu sunt si nici nu am citit freodarata

| ErzaUzumaki explică (pentru YoungGuy):

Pentru inceput nu sunt cititor manga.dar poti sa imi spui de unde mai exact incepe s3 in manga ce volun ce capitol si cum se numeste manga? si de ce ai spus cu haise ca isi pierde meorie stiam deja si ca se intalneste cu touka.in primul rand dc n-ai zis de kaneki touka mai repede? nu oi fi eu o inreita manga dar te rog spune-mi de unde incepe! ce ai zis despre toukaxkaneki m-a facut sa citesc manga.ce zicea recpac nu intelegeam de cine vorbea.te rog zi-mi de unde incepe!

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Tipul cu par alb o sa aiba un copil cu chelnerita cu par albastru.