| deddyyy a întrebat:

imi puteti spune va rog numele unui film serial care l-am vazut cu cativa ani in urma si nu imi aduc aminte cum se numeste numai cam despre ce era vorba:un tanar asa mai facut era antrenat de un batranel parca, prin piscina il tot punea sa stea acolo sub apa, stiu ca se stia bate bine si fugea tare, cam atat, va rog sa ma ajutati daca stiti big grin

Răspuns Câştigător
| PotatoMustDie a răspuns:

A fost la TV, nu stiu numele in engleza
"Ringul de foc" parca. Era cu J.C.Vandam.

1 răspuns:
| deddyyy explică:

Nu nu era cu J.C Van Damme, era cu altcineva si era film serial.