| zahy a întrebat:

imi puteti zice emisiuni gen Wipeout, m-ar interesa cele din japonia stiu ca sunt multe de acest gen da nu stiu cum se cheama, dar vreau sa le gasesc pe youtube emisiuni intregi, numai pe youtube se incarca anumite clipuri cu 100kbs in rest merge cu 5kbs.

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Am cautat si eu emisiunile lui Dan Negru, ca au fost mai multe. Cea de care vorbesti, cu acvariile, se numea "Academia vedetelor". Dar nu prea ai sanse sa gasesti ceva pe net.

2 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Stiu decat de "Takeshi's Castle".

| zahy explică (pentru costyn162):

Pe asta am gasit si eu aseara da sunt multe am vazut acum un an in urma mai multe... sau mai era emisiunea lu Dan Negru cu acvarile cand bagau mana cu ochi inchisi o emisiune veche. vreau sa vad niste emisiuni care sa ma amuze. Da preferabil concursuri.

| costyn162 a răspuns (pentru zahy):

Am cautat si eu emisiunile lui Dan Negru, ca au fost mai multe. Cea de care vorbesti, cu acvariile, se numea "Academia vedetelor". Dar nu prea ai sanse sa gasesti ceva pe net.