| Evilyn a întrebat:

Era un joc pe PC pe care il jucam cand eram mai mica. prin 2000, dar jocul se poate sa fie ceva mai vechi, nu stiu sigur. Era un joc de curse cu motociclete. Din cate imi aduc aminte eu se numea "Wipeout" dar nu reusesc sa-l gasesc pe net [gasesc altul care nu e cu motociclete]. Sunt aproape 100% sigura ca asa se numea dar se pare ca nu il gasesc. Nu stiu cum era prin alte locuri/orase, dar jocul era cam prin perioada in care toata lumea juca Virtua Cop2, GTA VC si astea. Semana unpic cu Moto Racer 2/3 la grafica. Stiu ca aveai anumite trasee cu zapada. puteai face tot felul de trucuri gen "superman" etc. Are idee careva cum se cheama jocul. poate e Wipeout si inca ceva la nume.

2 răspunsuri:
| cosmy6886 a răspuns:

Eu cand eram mic ma jucam Revolt. Dar asta e cu masini. Cauta pe net totusi. Poate asta e.

| Evilyn explică (pentru cosmy6886):

Nu, nu e Revolt..cu toate ca si jocu asta e interesant. Dar era cu motociclete si era gen Moto Racer.