| Puffulets a întrebat:

Imi spuneti va rog niste filme noi? horror de preferat :d. sau actiune/dragoste dar sa fie frumoase, nu plictisitoarelaughing. Dau Funda celui mai bun filmlove struck

Răspuns Câştigător
| notar1989 a răspuns:

Kidnapped Souls. Devil in My Ride. Wolf Creek 2....Delivery: The Beast .HazMat.Hate Crime.The Borderlands.Toxin.Dark House.Children of Sorrow.The Invoking.Night of the Demons.Fields of the Dead.Thanatomorphose.The Hospital.American Weapon.The Sacred. Zombie Night.Antisocial.616.Paranormal.Savage Love.Bela Kiss.Prologue.The Devil's Dozen.Feast.Bloody Homecoming.Haunter.Ravenous.Return of the Killer. Night Claws.The Hamiltons.Primeval.Quarantine 213 Eerie.6 Degrees of Hell.Skinwalkers.Butcher Boys.Night of the Living. Roadside Massacre.Grizzly Park. Jason Goes to Hell:.Amy.13/13/13.Brutal.The Ruins.Squirm.Singapore Sling.See No Evil.The Slaughter.I Spit on Your Grave 2.Parasomnia.Fear of the Dark.Wilderness.The Descen The Descent.Carnivore.Hatchet I.Hatchet II.Hatchet III.Pig Hunt.Ghost Game.The Hills Run Red.Hellhounds.The Abandoned..Beneath the Flesh. Wrong turn1. Wrong turn2. Wrong turn3. Wrong turn4. Wrong turn5

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Horror:Wolf Creek 2 (2013),Coffin Baby (2013),Open Grave (2013),Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)
Acțiune/Dragoste:Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),Pompeii (2014),3 Days To Kill (2014),Endless Love (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste:
-Always only you
Cheol Min (So Ji Sub) e un tip obscur, înfricoşător, care îşi petrece zilele făcând slujbe ciudate şi încercând să nu intre în bucluc. Lucrând în tura de noapte într-o parcare, o întâlneşte pe Jeong Hwa (Han Hyo Joo), o tânără nevăzătoare care obişnuia să vină seara şi să aducă câte o gustare bătrânului care lucrase anterior acolo. Ea nu realizează că vorbeşte cu altcineva, până când Cheol Min îi spune că bătrânul nu mai lucrează aici. Jenată, fata îşi cere scuze şi pleacă, dar îi lasă cutia cu mâncare. Spre surprinderea lui, Jeong Hwa revine în seara următoare cu alte gustări, şi intenţionează să urmărească acolo serialele tv preferate. Urmează alte seri, iar cei doi încep să devină tot mai apropiaţi, influenţa pozitivă a fetei asupra lui Cheol Min începe să se vadă, cu toate că el e reticent în a-şi dezvălui trecutul.
În timpul zilei Jeong Hwa lucrează la un birou unde răspunde la telefoane, iar şeful ei începe să o hărţuiască, propunându-i să întreţină relaţii sexuale cu el, asta dacă doreşte să-şi păstreze locul de muncă. Nu durează mult până ce acesta soseşte la ea acasă şi încearcă să o violeze. Din fericire Cheol Min soseşte la ea acasă şi o salvează pe Jung Hwa, după ce-i aplică o bătaie soră cu moartea individului. Jeong Hwa e supărată pentru ce a făcut Cheol Min, conştientă că acum a rămas fără servici, şi îi va fi greu să-şi găsească un alt job, dar el îi spune că va avea grijă de ea, iar cei doi devin un cuplu.
Un cuplu extrem de fericit, se mută împreună, iar Cheol Min face absolut orice pentru ca Jeong Hwa să fie fericită. Într-o zi însă, Cheol Min află că e parţial răspunzător pentru accidentul în care Jeong Hwa şi-a pierdut vederea şi ambii părinţi, dar îi ascunde acest lucru simţindu-se vinovat. Curând vine altă veste proastă legată de vederea fetei, care continuă să se înrăutăţească, iar o operaţie e absolut necesară în maxim o lună, altfel nu-şi va mai putea recupera niciodată vederea. Un transplant de cornee ar fi operaţia care i-ar reda vederea, iar Cheol Min îi spune lui Jeong Hwa să accepte operaţia, pentru că el are suficienţi bani puşi deoparte.

-3 metros sobre el cielo(1, 2)

-The notebook

-Ms and mersi Smith

-Karate kid

-A were wolf boy

| Mirunikuuu a răspuns:

Noi? Nu prea stiu noi. Dar ti-as sugera / Horror :
Devil's Due
A Grim Becoming
The Woman in Black: Angels of Death
Cabin Fever: Patient Zero
The Appearing
The Quiet Ones
Iar de dragoste... Ti-as sugera Now is Good. Dar va avea un final trist. Eu am plans la el si inca plang cand mi-l amintesc. Sper ca te-am ajutat

| RoXXXoR a răspuns:

Insidious, Insidious 2, Edge of Tomorrow (l-am vazut si eram prea ofticat ca la cinema nu poti sa vezi un film de 2 ori), Amazing Spider-man 2, Now you see me ( si asta merita sa il vezi de 2 ori ca sa il intelegi la fel ca Edge of Tomorow pentru ca amandoua sunt foarte bune pentru gandit)

| Brap a răspuns:

The Green Inferno
Oculus
Willow Creek
Devil's Due
Wolf Creek 2