| Mary24 a întrebat:

Salut, imi trebuie 3-4 filme care apar in 2013 si merita vizionate. Nu imi trebuie filme cu scene de. adulti sa zic asa cum ar fi American pie sau d`astea. Ca nu e pentru minehappy. A, si pot fi orige genhappy.

9 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Cloud Atlas
World War Z
Warm Bodies
The Last Stand
Life of Pi
Stand Up Guys
Movie 43
argo
Hitchcock
Django Unchained
mama
a haunted house
Iron Man 3
A good Day to Die Hard
Evil Dead
Now You See Me
Snitch
Beatuful creatures
ai putea sa vizionezi episoadele 3LAr de pe creativemonkeyz.com(aia cu RObotzi) in fiecare sapt comenteaza 3 filme..si e foarte funny

| Wokez a răspuns:

Bullet to the Head
Jeepers Creepers 3: Cathedral
The Terminator 5
The Brazilian Job
Sin City: A Dame to Kill For
Escape from Planet Earth

| Rony23 a răspuns:

Prototype

| Mary24 explică (pentru Rony23):

Imi poti spune si despre ce este te rog?

| XtReMee a răspuns:

Euro trip 2004

| aTkz0r a răspuns:

Eu te sfătuiesc să te uiți pe: "http://www.imdb.com/" Aici vei vedea tu trailerul la fiecare film, nota acordată cât și comentarii.Este cel mai bun site.Eu aici caut filme de horror.Succes!

| alexandrucomisarul a răspuns:

Harold and Kumar e o comedie buna