| anonim_4396 a întrebat:

Salut.In legatura cu desenele animat curaj cainele cel fricos.Imi puteti spune in ce sezon si episod este gasit curaj de Muriel, cand este el in scutece.Am cautat episodul 1 dar nu era cel care il cautam.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ionif a răspuns:

Poftim: http://www.youtube.com/watch?v=a0R9eyrGOko

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Se numeste amintirile lui curaj
uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=a0R9eyrGOko

| addictedformetal a răspuns (pentru SamSon):

Multumesc de ajutor.

| SamSon a răspuns (pentru addictedformetal):

Nu e problema. oricandwinking

| bogz a răspuns:

Vai ce prostie de desen animat o idiotenie un caca*t.

| addictedformetal a răspuns (pentru bogz):

In primul rand am pus o intrebare. Daca tu nu ai fost in stare sa raspunzi, problema ta.Dar nu iti spune parerea atat timp cat nu am cerut-o.

| bogz a răspuns (pentru addictedformetal):

Eu imi exprim parerea cand am eu chef nu cand mi-o ceri tu si daca te uiti la desene nu am cu cine discuta.

| kitty_9669 a răspuns:

Episodul de numeste Curaj cainele cel fricos - Amintirile lui Curaj din trecut

| STyL3z a răspuns:

In primul sezon, fiindca este si primul episod din care a inceput povestea...