| SimonneBX a întrebat:

Va mai aduceti aminte de desenul animat Camp Lazlo? Ei bine, erau 3 personaje principale: Lazlo, Raj si Clam. Stiu ca era un episod in care Clam canta la o sticla oda bucuriei si toata lumea era uimita de talentul lui.
Am cautat peste tot dar n-am gasit, imi puteti da episodul sau macar doar partea in care canta clam? Va rooog mult mult de tot!
Multumesc

Răspuns Câştigător

Incearca pe desenele-copilarie.org http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/tabara-lui-lazlo

1 răspuns:
| SimonneBX explică:

Mersi mult! l-am gasit big grin