| ONXJoker a întrebat:

Salut, în legătura cu un serial. Era un detectiv care la începutul episodului se ducea la locul crimei, analiza zona și după asta putea sa vadă sufletul/spiritul persoanei ucise. Era singurul care putea sa vadă acel spirit și nu putea scapă de el pana nu rezolva crima.
Daca știți cum se numeste serialul, l-am văzut de mult și as vrea sa-l revăd dar nu mai știu cum se numește! Mersi mult!

6 răspunsuri:
| DeylerCR a răspuns:

Se numea cumva Hannibal

| Caddy1609 a răspuns:

Se numea Ghost Whisperer(mesaje de dincolo)

| ONXJoker explică (pentru DeylerCR):

Nu, era ceva mai vechi serialul.

| ONXJoker explică (pentru Caddy1609):

Nu, stiu de Ghost Whisper, nu e asta!

| ONXJoker explică:

Raines era serialul, intr-un final l-am gasit, dar a cam disparut de pe net.
http://www.imdb.com/title/tt0802148/?ref_=rvi_tt