| daηă a întrebat:

In week-end va veni prietena mea cea mai buna la mine acasa sa ne uitam la un film horror. Ce film imi recomandati?

12 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

The grudge.

| crisxd a răspuns:

The haunting in Connecticut
The haunting of Winchester
The exorcism of Emily Rose
The Omen
. astea mi s-au parut cele mai horror pe care le-am vazut!

| Crissena a răspuns:

Ghost ship, exorcistul, redrose, poltergeist sau oricare din destinatiile finale.

| YoSiAtat a răspuns:

O comedie horror e perfecta. incearca Scary Movie 1 si/sau 2 e foarte funny si "horror".

| Adda24 a răspuns:

The devil house1(2)-casa diavolului the ring1(2)-avertizarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose e cel mai bun daca ma intrebi pe mine...

| NELLSON a răspuns:

Bram Stokers dracul 1992, The vampire diares, soldati varcolaci(daca sunteti mici)Bona mea e un vampir

| daηă explică (pentru NELLSON):

Sigur că ne vom uita la "Bona mea e un vampir" rolling on the floor oh go on

| Andreiusss a răspuns:

Iti dau eu un film daca numa esti mare Twilight 3 sper ca o sa va placa:d

| Apache a răspuns (pentru Andreiusss):

...daca si twilight e horror atunci v-ati tampit dracu toti...
horror=the exorcist... punct

| Alecsoo a răspuns:

The grudge

| steffy7 a răspuns:

Bloody mery,chucky,saw, mirrors2, the ring, saw2, friday 13th...