| MysticWayz a întrebat:

Am vazut mai demult (acum 4-5 ani) un film indian, rolul actritei principale daca nu ma insel era jucat de Preity Zinta, iar actorul parca era Shahrukh Khan. Nu mai tin minte aproape nimic din film, avand in vedere ca l-am vazut demult. Imi amintesc ca ei doi se iubeau, iar la sfarsitul filmului s-au intalnit in gara si s-au impacat. Numele filmului, daca il stie cineva? Multumesc, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Diia94 a răspuns:

Aaa daca zici ca s-au impacat in gara inseamna ca e Kabhi alvida naa kehna.
Cu Rani si Srk.

2 răspunsuri:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Om Shanti Om se numeste filmul... cred ca asta estebig grin sper ca te-am putut ajuta:*

| Diia94 a răspuns (pentru ALYNAMARYA):

Asta e cu Deepika, cand s-au reincarnat ...si filmul se bazeaza pe razbunarea celor 2, oarecum.