| Anonymus2r33 a întrebat:

Salut,întrebarea asta este mai mult pentru fanii x-men si pentru cei care au văzut trailerul la The new mutants, numai mie mi se pare ca.i un film horror... drama... spre deosebire de cele vechi in care sa zic așa"predomina" într.un fel acțiune prin Hugh Jackman si acum ca el s-a retras, nu stiu de sa zic din trailer nu prea pare un film x-men...

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Si eu am vazut trailerul si am aceiasi inpresie
mie imi pare psihologic si horror va fi ceva nou
nu cred ca are vreo legatura cu x-men pe langa faptul ca este cu mutanti dar cine stie la ce ordine cronologica are x-men care se poate intampla
totusi daca acesta va avea succes ne putem astepta la o multime de filme de genu