| vlady434 a întrebat:

Am o curiozitate. Il stiti pe Hugh Jackman... Wolverine. Este un tip care arata foarte bine,are patratele,piept,nimic de zis. Dar eu credeam ca doar cei care au burta,sau grasime de abdomen au si par; tipii are sunt slabi si facuti n-au par,de exemplu... nu stiu,actorii mai tineri,sau fotomodelele masculine(bine,astia cred ca se mai si rad unii).
Intrebarea mea este: El de ce are par? Nu are burta si nu mi se pare ca are grasime abdominala. Sau este o chestie genetica, sau hormonala?

3 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Prietene,nu-ti inteleg intrebarea, problema si nici categoria.

Fii mai detaliat, fa-ti ordine in ganduri, scrie corect si apoi spune ce te doare.

| vlady434 explică (pentru SirGilbert):

Mda acum ca o vad, nici eu n-o inteleg. Deci intrebarea ar suna asa: De ce are Hugh Jackman par pe piept si abdomen, daca el nu are grasime pe el? pentru ca am vazut ca tipii cu patratele nu au pic de par.Hugh Jackman de ce are?

| SirGilbert a răspuns (pentru vlady434):

Pentru ca el nu e unul dintre tipii care se iau dupa moda si se epileaza pana si in c*r!
Orice barbat are par pe piept, pe burta, pe maine, pe ce vrei tu.Insa nu toti barbatii sunt barbati.Altii vor sa arate a femei si se epileaza pana si pe piept(excluzand cazurile culturistilor).
Deci Hugh Jackman are par pentru ca e un adevarat barbat!