| perusita a întrebat:

Este adevarat ca seria bleach mai are doar cateva episoade si se termina? este adevarat ca ichigo isi piede puterea?

Răspuns Câştigător
| snoppyamabil a răspuns:

Da mai sunt canteva episoade si se termina dar nu stiu sigur daca ichigo isi pierde puterea cauta aici si ai sa vezi http://www.desene-animate-online.net/ cauta bleach si vezi toate episoadele traduse in romana funda plss

1 răspuns:
| andreivijiala a răspuns:

Da ichigo isi pierde puterea la sfarsitul sezonului 1 dar pe la inceputul sezonului 2 se intalnesce cu ghuinjo si ii descopera un talent adica fullbling care ii mareste puterea iar penultimul episod ghuinjo ii fura fullblingul lui ichigo si rukia si restul
ii spul comandatului ca merita sa ii recapata puterile asa ca rukia ajunga in lumea celor vii si il injungie pe ichigo dupa care isi revine intr-o forma mult mai puternica si diferita. da-mi funda daca vrei sa te ajute ce ti-am zis