| InsertNameRightHere a întrebat:

Salut lume.Am o intrebare ciudata pentru cei care au vazut ed edd si eddy,, the LOST episode".E acelasi lucru cu purtagoriul? Daca nu spuneti-mi ce se intampla acolo.Am gasit linkuri dar mi-e frica sa intru sa-l vad.

Scuze categoria.;?

4 răspunsuri:
| danalungu22 a răspuns:

Eu am vazut doar explicatii, cum au murit toti copii care apar in desen. Exista un "lost episode" adevarat?

| danalungu22 a răspuns:

Acum m-am uitat la altul, dar nu arata decat, din nou, explicatii despre un episod, care a fost sters, din cauza ca era de speriat.

| danalungu22 a răspuns:

Este vorba despre un episod, care a fost la televizor, doar ca se tot intrerupea, era doar scene de omor si alte porcarii, urate rau.Doar ca s-a vazut putin, se tot oprea, in caz ca e adevarat.

| danalungu22 a răspuns:

Eu una nu cred ca a existat acel episod, sunt mai multe desene cu "episoade pierdute" si urate.