| Addah a întrebat:

Salut lume!
Vroiam să vă întreb dacă știți seriale coreene drăguțe? De exemplu eu am văzut The secret garden și Boys over flowers și mi-au plăcut foarte mult așa că aș vrea să mai vizionez serii asemănătoare.
Deci, recomandări, ceva?
Fundă, bineînțeles. ^.^

4 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

City Hunter,Secret Garden,My Girl,My Princess,Personal Taste, Shining Inheritance, 49 Days,Dream High,Boys Before Flowers,You've fallen for me,Protect the boss,Lie to me,Playful Kiss,You're beautiful,New Tales of Gisaeng,Temptation of an angel,The musical,Bad Boy, Scent of an woman, Birdie Buddy. Sper sa iti placa astea sunt cele vazute de mine. kiss

| DraGfirE a răspuns:

Ai auzit de hong gil dong? e cool serialul happy merita sa te uiti eu l-am vizionat cu soramea laughing

| Pintilie_Mirela_1995 a răspuns:

Eu am vazut : Winter sonata,Boys over flowers, Playfull kiss,Secret Garden,My girl,Personal Taste,You are beautiful, Heartstrings, 49 Day sper sa iti placa ::X:X

| karolina4ka a răspuns:

Ceva de genul Boys over flowers este si playfull kiss(e super tare serialul)
Dream high,you are beautiful, heartstrings sunt seriale coreene muzicale
personal taste, 49 days tot merită privitelaughing