| Cosmin_2607 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale coreene asemanatoare cu the secret garden si boys over flowers?

Răspuns Câştigător
| roxy_4294 a răspuns:

Am vazut si eu Boys Over Flowers si mi-a placut la nebunie, a fost primul serial coreean pe care l-am vazut si de atunci ma uit doar la seriale coreene big grin.Iti mai pot recomanda ''I Am Sam " si " Dream High ". Pana acum doar pe aceste seriale le-am vazut insa am mai auzit de cate va :
-My girfriend is a gumiho
-Goong (Princess Hours)
-Mary stayed out all night
-Hello my teacher
-Playful Kiss
-Coffe Prince
-Bad Guy
-Secret Garden
-Flames of Ambition
-Dr.Champ
-All in
-You're beautiful
-God of study
-Still Mary me
-The fugitive plan B
-Personal Taste
-Hana Kimi
-Kurosagi
-Proposal daisakusen
-Hana Yori Dango1 si 2
-Buzzer beat
-Devil beiside you
-Why Why love
-Bull fightig
-Gong princess hors
-Hi My Sweetheart
-Out al night
-Quen of reversal
-Pasta
-Golden fish
-Choice
-Vogue girl
-Hana Yori Dango
-Devil Beside You
- Heartstrings
Din toate care ti le-am dat eu le-am vazut doar pe primele 3 (cele dinaintea listei ) big grin, insa vreau sa le vad si pe restul big grin.
Ti-am dat o lista destul de lunga asa ca nu cred ca o sa te plictisesti prea curand laughing.

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Devil Beside You, It Started with a Kiss, My Girl, Romantic Princess, Playful Kiss, My Girlfriend is a Gumiho, Paradise Ranch, Princess Hours și multe altele...
Vizionare plăcută!

| AnDrUtZzA_4008 a răspuns:

Mie mi-au placut cel mai mult: Playful kiss, You're beautiful, Personal taste, City Hunter, The Musical, Heartstrings, Goong, Hong Gil Dong, 49 Days, Iljimae si mai multe...