| Olivian007 a întrebat:

M-am uitat la Prison break, dupa care la Blacklist si Chicago pd. Seriale super bune, din pacate, Blacklist si Chicago pd sunt pe terminate si nu am rabdare sa astept o saptamana pentru un singur episod, asa ca va rog sa-mi dati seriale asemanatoare, politist, investigatii, etc.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Killing, Homeland, True Detective, The mentalist, Criminal minds, Lie to me, Dexter, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Glades, Suits, Monk, Harrys Law, The Listener, Flashpoint, Ally McBeal, Dark Blue, Boardwalk Empire, Chase, Lost, Black Box, Banshee, Elementary, Hannibal, Forever, Longmire, The Last Ship, Aquarius, Complications, Battle Creek, Narcos, And Then There Were None, Jessica Jones, Common Law...

| faramatania a răspuns:

True Detective,The Killing,Fargo,Orphan Black,Blindspot,Agent Carter,Murder In The First,Power, Gotham, Secrets And Lies, The Red Road, Wicked City

| Daniellllll1 a răspuns:

THE MENTALIST-Cel mai tare serial-politist

Criminal mind ar mai fi unul, Politisti fara frontiere, Hawaii 5.0, NCIS : Los Angeles,Sherlock,True detective
Dupa mine astea sunt cele mai tari seriale-politiste

Iti mai recomand Suits, nu e cu investigatii, e cu avocati, daca ai vazut The Good Wife, e chiar mult mai bun.Bafta!

| Ioscaa1 a răspuns:

Poate te intereseaza, apare sezonul 5 din Prison Break:http://www.inquisitr.com/......-spoilers/

| Olivian007 explică (pentru Ioscaa1):

Stiam asta big grin Abia astept sa-l vad.