| HandaSei a întrebat:

Mă plictisesc grav, dar nu găsesc nimic bun la ce să mă uit... deci recomandați-mi și mie ceva seriale foarte bune, care să vă fi plăcut și vouă evident!
Nu prea am preferințe la genuri, sunt deschis cam la aproape orice, evident dacă e și ceva de calitate! ^.^

E bun și anime-uri dacă recomandați, să fie totuși interesante și ceva mai serioase, preferabil cu ceva Seinen în ele, în rest după cum am mai spus nu prea am preferințe la genuri, atât timp cât e ceva de calitate știu să apreciez cam orice! big grin / https://myanimelist.net/animelist/Handa-Sei (ce-am văzut până acum)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unsere mütter unsere väter

| HandaSei explică (pentru anonim_4396):

Văd că este extrem de apreciat, acum îl descarc, deși am văzut doar câteva filme cu și despre WWII, deja pot spune și din trailer/descriere că pare destul de promițător! ^.^

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Game of thrones
Bates motel
Supernatural
Grandfathered
Prison break
Breaking bad

| HandaSei explică (pentru Adry05):

Am văzut Prison Break și sunt la zi cu Game of Thrones, ambele geniale, în special Prison Break!
Am să revin cu o părere și la restul în funcție de cum îmi fac timp să le văd! ^.^

| AnetteBurnier a răspuns:

,,Hunger Games" partea1; 2; 3. ,, Divergent" partea 1; 2; 3. ,, Percy Jackson" partea 1; 2. ,, Pastreaza Amintirile".

| HandaSei explică (pentru AnetteBurnier):

Hunger Games l-am văzut, chiar bunicel! ^.^ Cât despre restul, nu le-am văzut, dar pe oriunde caut sincer au note extrem de proaste date de comunitate și review-uri cam la fel... am să încerc totuși cred "Next" Capcana Viitorului.

| AnetteBurnier a răspuns:

Şi,,Capcana Viitorului"

| AnetteBurnier a răspuns:

Păi normal. Trebuie să fii destul de inteligent sa le intelegi. Şi după parerea mea,, Divergent" e mai bun decat,, Hunger Games". Şi, pe bune? Tu chiar nu ştii de,, Percy Jackson" în 2016? Ăsta le bate pe toate. Mie una imi place mai mult cartea. În fine,,, Păstrează Amintirile" nu e S.F. Şi daca zici că şi ăsta e nasol, ce sa-ti mai recomande omul? :l

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Iti recomand niste carti bune;-) mai bine citesti decat sa te uiti la seriale sau filme. Trilogia "Fortele raului absolut". Am terminat primele doua volume intr-o saptamana. Maine ma apuc de volumul 3. Sunt geniale cartile astea, crede-ma. Efectiv nu ma puteam opri din citit. Le iubesc. Nu te vei plictisi de ele, crede-na. Dar daca totusi vrei un serial, iti recomand supranatural sau teen wolf. Sau stalpii pamantului, daca iti plac serialele"mai din trecut" :-)

| Urucu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Salut! iti recomand serialul Supernatural, e serialul meu preferat.
Nu cred ca mai exista vreun serial care sa-l intreaca pe asta.
Are 11 sezoane, peste 3 saptamani incepe sezonul 12.
E serial horror,dar si cu putina drama.
Descriere: Sunt doi frati in rolul principal,Sam si Dean Winchester. Mama lor a fost ucisa de un demon si asa au devenit vanatori de monstrii.
Serialul e cu monstrii,varcolaci,vampiri, fantome, demoni, vrajitori etc. mai sunt si ingerii, arhanghelii si Lucifer(diavolul) care apar din sezonul 4. Dupa va aparea si Dumnezeu datorita surorii sale, intunericul(Amara).

| VreauSaAjut2000 a răspuns (pentru Urucu_Laurentiu_1999):

Da, e si serialul meu preferat, abia astept sezonul 12, dar mie imi place cel mai mult cum fratii Winchester, pe parcurs, devin tot mai experimentati in a fi vanatori. Dar mai combina, pe langa horror si drama, aventura si comedia, ceea ce-l face de 10/10. Deci 2 recomandari la serialul acesta, dar daca vrei sa-l vezi uita-te pe site-ul ''Vezi Seriale Online Sezonul 1'' si dupa ce-l termini, tot asa dar sezonul 2 si sunt in romana hd. bafta!

| HandaSei explică (pentru VreauSaAjut2000):

Deși e cam lung, hai că-l bag la descărcat și pe ăsta! ^.^

Și mda... cum să-ți spun eu, dar site-urile online de genul îs o tâmpenie, nu au calitate absolut deloc, nici vizuală/nici subtitrare și de ce să tot intri pe site să cauți episodul etc... când îl poți downloada 1080p sau 720p, unele chiar și Blu-ray de pe ℱile-List sau alte torente și să-l ai la tine în pc, să poți să te joci cu fonturile la subtitrări etc!? rolling on the floor

| Rainbow100 a răspuns:

The Vampire Diaries, The Originals, Pretty little liars, Teen Wolf

| HandaSei explică (pentru Rainbow100):

Teen Wolf l-am abandonat după sezonul 3, mă mir cum am rezistat atât totuși, este extrem de prost! Iar dacă și restul sunt la fel... ei bine nu cred că suntem pe aceeași frecvență cu gusturile în materie de seriale! rolling on the floor

The Originals, ăsta mi-a atras totuși puțin atenția, deci am să văd ce e de el! ^.^

| Adry05 a răspuns (pentru HandaSei):

Chiar ti-a dat numa seriale de ****. laughing Aceasi parere o am si eu despre Teen wolf. PRetty little liars nu rezisti mai mult de un sezon, e prea trasa de par povestea. The vampire diaries n-o sa-ti placa decat daca iti plac povestile astea cu vampiri si the originals e legat de the vampire diaries.
Serialele pe care ti le-am recomandat chiar sunt faine, serios, incepe cu ele lasa prostiile date pe aici. laughing