| ZeusMeMo a întrebat:

Salut.Mai demult, cand eram mic, am urmarit un film/serial pe tvr1 sau tvr2 cu un baiat care gaseste in cusca cainelui sau o bucata de ceva, alba, care facea parte dintr-un ansamblu, iar apoi stiu ca aparea un doctor si il ia cu el in rulota lui care calatorea in timp/dimensiuni nu mai stiu exact, si stiu ca mai era si un om (negru) care ii urmarea pe cei doi, si avea un costum de robot, prin care putea calatorii prin timp/dimensiuni. As fi foarte recunoscator daca mi-ati putea spune numele lui pentru ca de aproape 1 an caut si nu gasesc nimic din acest serial sau film!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când erai mic..., dar acum cât de mare ești? : )) Ca să-mi fac o idee, în urmă cu câți ani l-ai vizionat? Prin ce an s-a transmis?

| ZeusMeMo explică:

Prin 2000, poate si mai repede. Am 22 acum, atunci nici nu mai stiu cati ani aveam, poate 9-10 ani.