| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Salut, mai exista continuare la full metal alchimist adica cei 2 isi recapata trupurile si merg fiecare in est si vest si gen finalul nu da gen sfarsitul seriei. Daca puteti sa imi spuneti

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

O aparut seria full metal alchimist brotherhood.E aceeasi poveste in proportie de 70% sa zic. Aceleasi personaje dar anumite lucruri se intampla diferit si da are si un sfarsit clar si concis (nu o sa iti dau spoiler ce se intampla la sfarsit ).

| Iulyan_Adrian_1998 explică (pentru ClaudiuM1997):

Am vazut cele 2 seri si botherhood dar zic inafarq de aste 2 mai sunt?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu.scuze