| D0zzz a întrebat:

"Naruto Shippudden" are numai 216 episoade? Daca are mai multe, imi puteti da, va rog un site cu episoadele dupa 216 traduse in romana?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Nu sunt doar 216. Acum este la 219, dar saptamana viitoare va mai aparea un episod si anime-ul este departe de ase termina. Mai sunt multe episoade. Le poti vedea subtitrate pe www.animekage.com
P.S. Un episod nou apare in fiecare joi numai joia asta nu o sa apara pentru. ca peste vreo 2-3 saptamani va fi un episod dublu. Daca nu o sa apara intr-o joi se va anunta si se va spune cand va aparea.

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

De fapt sunt 219 http://anime.kage.ro/anime/naruto/index.php, dar...inc nu s-a terminat, saptamana asta nu a aparut niciun apisod, dar saptamana viitoare sigur va aparea :d

| DiiXdii a răspuns:

Naruto shippuden are intre 440-500 de episoade si este inca in productie. Pe 21.07 apare ep 220 iar pe 28 apar 221-222 le poti gasi subtitrate pe www.peteava.ro sau www.animekage.com.

| D0zzz explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, mi-au fost toate utile. happy

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nu cred ca exista pentru ca nu sa difuxat nici macar un episod din naruto shippuden in Romania deci vei mai avea de asteptat pana sa se difuzeze tongue funda? XD