| BeautifulAngel a întrebat:

Imi puteti da un site unde pot sa vad episoadele in romana din printesa sisi, imi trebuie in romana chiar daca este cu subtritare:d
dar sa fie mai mult de 3 episoade ca pe acelea le-am gasit si eubig grin Funda!:*

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Uite aici poti sa vezi Printesa Sisi pe romana! :)

Http://www.ovguide.com/tv_season/princess-sissi-season-1-76939

---> Este un desen foarte frumos, pacat ca nu-l mai da la Tv. :(

---> Numai bine! :o3

| teiube a răspuns:

Incearca pe youtube sau scre pe google si s-ar pute sa iti spuna sa intelezi un anumit program pentru a vede filmul il instalezi si il vezi