| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Niste filme bune mai pe 2020+?
Efectiv imi este foarte greu sa aleg niste filme, cele vechi nu pot sa le privesc (probabil am cv la cap, ca altfel nu imi imaginez, dar nu imi place sa urmaresc filme care au fost facute acum cativa ani buni pentru ca le consider "invechite")
Prefer filmele cu drama, dar si cele care SF (mai mult cu magie, puteri si altele)
Niste sugestii, va rog?

Răspuns Câştigător
| Floriannn a răspuns:

Iti las lista asta plina cu filme care au drama si science fiction ca sa ai de unde alege.
https://www.imdb.com/......rch/title/

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Păcat,multe vechi sunt peste astea noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Human Centipede.

| Anonimu7041 a răspuns:

Prefer filmele cu drama, dar si cele SF*

| Valkyrie95 a răspuns:

La filme ma uit mai rar, dar niste seriale SF la care m-am uitat si mi-au placut ar fi:
- The Witcher
-Shadow and bone
-The umbrella academy

| Anonimu7041 a răspuns (pentru Valkyrie95):

As prefera filme.
Pe Shadow and bone l-am vazut si a fost frumos, dar de seriale nu am timp.