| alexinho71 a întrebat:

Niste filme de groaza bune? In afara de Jeepers Creepers,The Ring,Dead Silence,Drag Me To Hell,7500, Texas Chainsaw 3D(si celelalte filme),Mama,The Conjuring, etc...

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Diabolique (1996), The Birds (1963), Santa sangre (1989), They Live (1988)...

| Pricked a răspuns:

Wolf creek
As above, so below
The others

| mihaicelsfant a răspuns:

Grace

| Vanqu1sh a răspuns:

Seria R.E.C! In special R.E.C 1 si R.E.C 2, spor la vizionat happy!

| alexinho71 explică (pentru Vanqu1sh):

Nu-mi plac filmele astea cu metoda asta de filmare, parca ar fi reportaje! big grin

| Anonim200211 a răspuns:

1).Devil's Due

2).The Woman in Black 2 Angel of Death

3).Jessabelle

4).Dracula Untold

5).Horns

6).Annabelle

7).As Above, So Below

8).The Purge: Anarchy

9).Only Lovers Left Alive

10).Gallows Hill

11).Undead

12).Creature

Sunt luate de pe internet. Sper ca te-am ajutat!

| WaraAl3x a răspuns:

Jessabelle, Anabelle, Insidious1, 2, Sinister, Oculuis, Ouija. Have fun ^.^.

| alexinho71 explică (pentru WaraAl3x):

Le-am vazut pe toate laughing)

| WaraAl3x a răspuns (pentru alexinho71):

Atuncea asta e, mai aspteapta si pentru alte filme rolling on the floor.

| andreieu2015 a răspuns:

Bloody mary, Jessabelle...
Funda?

| Dobre_Cristy_1998 a răspuns:

Creep (Metroul morti)